A'dan Z'ye Tüm Bilişim İhtiyaçlarınızda Tek Noktadan Sınırsız Hizmet

Başarı Bir Süreçtir, Bir Varış Noktası Değil

DARK GH100 MIKROFONLU KABLOLU GAMING KULAKLIK
DARK
Ürün Kodu : 67180

DARK GH100 MIKROFONLU KABLOLU GAMING KULAKLIK

10,00 TL + KDV

DARK GH100 Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı

GH100 Stereo Oyuncu Kulaklığı ile Tüm Oyunlarınızda İnanılmaz Ses Kalitesi

Ses Her Şeydir

Oyunlar yalnızca görüntüden ibaret değildir. Ses ile görüntü aynı anda bir bütün olarak düşülmelidir. Oyuncular çok iyi bilirki ses de en az görüntü kadar önemli bir etkendir. Dark mühendisleri GH100 kulak üstü oyuncu kulaklığı ile oyunlarınızın başından sonuna kadar atmosferden kopmamanızı sağlayan yüksek kaliteli stereo ses sunan GH100 oyuncu kulaklığını tasarladı. Gamer tasarımının yanı sıra PC, Notebook, Akıllı telefonlar, PS4 ve Xbox vb. tüm oyun platformlarla uyumludur.Dark GH100 ile oyunlarınızdaki tüm sesleri rahatlıkla duyabilirsiniz.

Gerçek Konsol Oyuncuları İçin Gerçek Ses

Zarif bir tasarıma sahip olan Dark GH100 hafif ve dengeli yapısı ile oyuna odaklanmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş bas üretimi, yüksek kaliteli ses sistemi ile düşük orta ve yüksek frekanslardaki sesleri mükemmel düzeyde fark edip hissetmenize olanak sağlayacak. Harici sesleri neredeyse tamamiyle kesen büyük kulaklıklar ile daha az rahatsızlık, daha fazla konfor ve maksimum konsantrasyon ile gerçek sesi duymanıza olanak sağlar.

Tek Yönlü Katlanabilen Ergonomik Mikrofon

Sesinizi duyurmak artık çok kolay, istediğinizde yüksek ve net bir sesle ekip arkadaşlarınıza sesinizi duyurabileceksiniz. GH100ün tek yönlü mikrofonu yalnızca sizin sesinizi alır, kusursuz ve net bir şekilde iletmek için konumlandırılır. Konuşmak istemediğinizde kolaylıkla katlayabileceğiniz bir yapıda dizany edilmiş olan yüksek hassasiyetli GH100ün mikrofonu oyunlarınızdaki yeni yardımcınız olacak.

Ergonomik ve Esnek Tasarım

Zarif ve hafif bir tasarıma sahip olan GH100 Dark kulaklık ses kalitesinden ödün vermeden her kulağa ve kafa yapısına rahatlıkla konumlandırılacak şekilde oynar başlıklı olarak tasarlanmıştır. Kulaklarınızı dengeleyecek şekilde aşağıda yukarı tilt(eğim) yeteneğine sahiptir. GH100 kulaklığı taktığınızı bile unutabilirsiniz.

Full Konsantrasyon İçin Kusursuz ve Konforlu Tasarım

Saatler süren oyun seansları ısı ve teri de beraberinde getirir. 4 mevsim, rahatlıkla kullanabilmeniz için dışı deri kaplı kulaklık süngeri ile kullanım rahatlığı sağlar. GH100ün kulaklık yastıkları saatler süren kullanım sonrasında dahi konforlu ve yumuşak hissini koruması için özel olarak tasarlanmıştır. Üretiminde kaliteli materyaller kullanılarak desteklenmiş olan bu oyuncu kulaklığı dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir.

Kablo Üzerinde Ses Denetimi

Konsol oyuncuları için özel olarak tasarlanan GH100 Dark kulaklığın kablosunun üzerinde "ses kontrolü" ayarlama tuşu bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman kolaylıkla  ses seviyesini ayarlamak için sistem menülerinde gezmenize, oyununuzu yarıda kesmenize gerek yok.

2si Bir Arada Ara Bağlantı Kablosu

Dark GH100 tek bir universal 3.5mm jack girişine sahip cihazlarda da kullanılabilmesi için kutu içerisinde 3.5mm dönüştürücü ile birlikte gelmektedir. Ayrı bağlantı uçlu kulaklık ve mikrofon jakını dahili dönüştürücü ile akıllı telefonlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone, iPod, iPad vb. tüm akıllı cihazlarda da GH100ü kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Çoklu Platformlarla Uyumluluk

Dark GH100 kulak üstü oyuncu kulaklığı PS4, Xbox One, MacOS vb. tüm platformlar ve mobil cihazlarla uyumludur. Universal 3.5mm jak teknolojisi ile destekleyen tüm cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilir. Darkın oyuncu kulaklığını kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

© 2013 GDESIGN Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved