A'dan Z'ye Tüm Bilişim İhtiyaçlarınızda Tek Noktadan Sınırsız Hizmet

Başarı Bir Süreçtir, Bir Varış Noktası Değil

CYBER WEB

Yeni Nesil Web Akıllı Paketler

CYBER WEB NEDİR?

CYBER WEB bütçeniz ve talepleriniz doğrultusunda akılcı çözümler sunan bir web yazılım paketimizdir. Talepleriniz doğrultusunda hazırlanan arayüz çalışmaları bu pakete entegre edilirler. C++, Basic ve Java birleşiminden oluşan CYBER WEB size yönetim paneli hizmeti sunmakla kalmaz, ayrıca bir çok özelliği bunyesinde bulundurur. İşlevseliği ve kullanım kolaylığı ile yapmak istediklerinizde yardımcı olur. Güvenlik noktasında geliştirilen yapısı java kodları dahil gizli olarak arka planda çalışırlar.

Web paketler şirketimiz bünyesinde yılların vermiş olduğu deneyimler ve talepler doğrultusunda geliştirilen bir web yazılım teknolojisidir. Her geçen gün yeni talepler ve fikirler bu paketlerde hayat bulur. Bu sayededir ki her zaman müşterilerimiz yeni ve güncel yazılımı kullanırlar ve sayfalar da gerekli çağın getirdiği değişimler tarafımızdan ücretsiz gerçekleştirilir.

Her zaman güncel, her zaman yeni....


akılcı çözümler
Web tasarım ekibimiz, bütçeniz ve talepleriniz doğrultusunda size uygun platformu hazırlamak için akılcı çözümler üretir. Her gün yeni fikirler paketlerimizde hayata geçirilir ve anında kullanıma sunulur.

tasarım & planlama
Hazırlanan tasarımlarınızın doğru kitleye hitap etmesi doğrultusunda, size uygun olan tasarım ve görsellerin hazırlanması aşamasında ekibimiz fikir üretir ve planlamasını yaparlar.

teknoloji
Yazılımlarımız 64bit 2008 server üzerinde C# ve VBNet yazılımlar eşliğinde karar mekanizması ile çalışır. Hataları denetler, ekran ayarlarını, girilen platforma göre düzenler ve güvenliğinizi denetler.

geliştirme & güncelleme
Tasarım aşamasında veya sonrasında sürekli güncel kalırsınız, yenilik ve gelişmelerden anında faydalanır, rakiplerinizden her zaman önde ve farkınızı hissettirerek yolunuza devam edersiniz.

devreye alma
Siteniz uzmanlarımız tarafından, tasarımla ilgili onayınız alındıktan sonra, görselin parçalanması ve adaptasyon sürecine girer. En iyi şekilde ve kolay kullanım amaçlı adaptasyonu tamamlanır ve testleri yapılır.

teknik destek & eğitim
Siteniz devreye alındıktan sonra dilerseniz ücretsiz eğitimi verilir ve sonrasında da teknik destek almaya devam edersiniz. Online veya telefon teknik destek talepleri hiç bir şekilde ücretlendirilmez.
GDESIGN CYBER WEB
şablon sunmuyoruz
Sizleri şunu seçin diyerek, kalıba sığdırmaya çalışmıyoruz

Size özgün tasarımlar oluşturuyoruz. Paketimizin en büyük avantajı bu noktada. Her kesime hitap edecek ve her tasarımı kabul edecek şekilde dizayn edilmiş bir beyin gücünü ve mimariyi sizlerle paylaşıyoruz.

web tasarım
Kreatif, etkileyici ve kullanıcı dostu tasarım çözümleri

Web tasarımı yaptırmadan önce iyi düşünün! Referanslara bakın, sunulan özellik ve imkanlara bakın, teknolojisine bakın, teknik desteğini değerlendirin, bütçelendirin ve en doğru kararı verin.

64bit yazılım ve güvenlik
Paketlerimiz arka planda 64bit C++, Basic ve Java desteği ile çalışır

Sayfalarınız arka planda sizin fark edemediğiniz, akıllı mimarisi ile kendi kararlarını verebilen özgün yazılım eşliğinde çalışır. Güvenlik katmanında açık kaynak kodumuz yoktur. Ekstra yazılmış yazılım desteği ile erişilmezdir.

cyber web tasarım, web tasarim, ankara web tasarım, sincan web tasarım, elvankent web tasarım, eryaman web tasarım, etimesgut web tasarım, web teknolojileri, web sayfası, web hosting, domain alan adı, yönetim paneli, batıkent web tasarım, ostim web tasarım

© 2013 GDESIGN Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved