A'dan Z'ye Tüm Bilişim İhtiyaçlarınızda Tek Noktadan Sınırsız Hizmet

Başarı Bir Süreçtir, Bir Varış Noktası Değil

TEKNİK SERVİS

Ankara Sincan Notebook, Bilgisayar ve Tablet Tamir Merkezi

GDESIGN ile tek noktadan hizmet alırsınız. Bilişim alanında bir çok hizmetleri ve projeleri başarı ile yerine getirdik ve getirmeye devam ediyoruz.

Faaliyetlerimizi Ankara Sincan bölgesinde sürdürüyoruz, Sincan Laptop Tamiri ve Bakımı hizmetlerinin yanı sıra Bilgisayar ve Tablet gibi ürün gruplarının da arıza tespiti ve tamiri konularında da hizmet veriyoruz.

Ortak belirlediğimiz zamanlarda bilgisayar, ofis elemanları ve varsa ağ sistemlerinizin periyodik kontrolleri ile olası tehditler (virüs, trojan...) varsa ortadan kaldırılıyor, sistemlerin performansı açısından temizlikleri yapılıyor. Sunucu, Yerel veya Uzak ağ alt yapı elemanlarının güvenlik açıklarını tespit ediyoruz. Brute-Force, DDOS ve diğer olası atak açıklarını gideriyoruz.

Teknik servis hizmetlerinde servis talebi bize ulaştırıldığı gün içinde müdahale edilir. Gerekli kontrolleri yapılarak parça kaynaklı bir arıza ise fiyat bilgisi verildikten sonra gerekli tamir süreci başlar.

Parça arızalarında sorun giderilemeyecek durumda ise temin yoluna gidilir. Müşterilerimizi gereksiz maliyetlerden kurtarmak adına öncelik olarak arızalı ürünün onarımı yolu seçilir.

Veri Kurtarma

Bilindiği üzere, sabit diskler ( hard disk ) bilgisayarların ana depolama cihazlarıdır. Kapasitesine ve kullanılan teknolojiye göre değişmekle beraber bir veya daha fazla alüminyum ve cam disklerden oluşurlar. Bu diskler özel bir manyetik kaplama ile kaplanarak asıl depolama yüzeyleri olarak kullanılırlar. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birçok farklı disk türü geliştirilmeye devam etmektedir. En yaygın türleri SATA, IDE, SAS, SSCI, SSD, SSHD şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Kullanım alanlarının yaygınlığı, artan kapasiteler, gelişen teknolojinin yoğunluğu arttırması, artık ticari işletmelerin dışında bireysel anlamda da kullanımının ciddi oranda artması beraberinde teknolojinin doğası gereği veri kayıplarını da beraberinde getirmektedir.

Veri Kurtarma Hizmetlerimiz;
  • Fiziksel Arızalı Hard Disklerden Veri Kurtarma
  • Yazılımsal Veri Kayıpları ve Veri Kurtarma
  • Raid Sistemler ( NAS & Server )
  • Fidye Virüsleri ve Sabotajlar
  • Veri Tabanı Kurtarma
  • Server - Sunucu Kurtarma

ankara teknik servis, sincan teknik servis, elvankent teknik servis, etimesgut teknik servis, ostim teknik servis, batıkent teknik servis, fatih teknik servis, sincan bilgisayar tamir, sincan laptop tamir, sincan notebook tamir, bilgisayar bakım onarım, yerinde teknik servis, sincan bilgisayar, elvankent bilgisayar, etimesgut bilgisayar, batıkent bilgisayar, ostim bilgisayar, sincan veri kurtarma, veri kurtarma merkezi

© 2013 GDESIGN Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved