A'dan Z'ye Tüm Bilişim İhtiyaçlarınızda Tek Noktadan Sınırsız Hizmet

Başarı Bir Süreçtir, Bir Varış Noktası Değil

Biz Kimiz?

Teknolojinin kusursuz formu

Her koşulda, faaliyet alanındaki toplam kaliteyi ön planda tutarak, kurumsal kimliğini ve dürüstlüğünü başardığı projeleriyle kalıcı kılmak temel amacımızdır.

GDESIGN BİLİŞİM SİSTEMLERİ

GDESIGN bilişim alanında büyük tecrübelere sahip, deneyimli bir firmadır. X86 tabanlı 8086'larla başlayan bilişim hayatımız teknolojinin günden güne gelişmesiyle 80x serisi olan 286/386/486/586/686'larla devam etmiştir. 90'lı yıllarda pentium serisi işlemcilerin hayatımıza girmesiyle yazılım sektöründe de büyük ve kapsamlı değişimler ortaya çıkmaya başlamış, Commodore/Amiga gibi farklı türev bilgisayarlarla da ilgilenmekle birlikte işletim sistemlerindeki gelişmeleride yakından takip ederek bilgimizi daha üst seviyelere taşıdık.

Bilişim alanında network ve teknik anlamda da Yapısal ağ sistemleri, Yerel/Uzak Ağ gibi proje ve operasyonları başarı ile yerine getirdik. Vermiş olduğumuz ağ sistemleri ile ilgili bilgileri Hizmetlerimiz menüsü altında bulabilirsiniz.

Klasik yazılım tekniklerinin önüne geçmiş, kendi komponentlerini oluşturan, bir çok farklı dili bir arada birleştirebilen tekniklere sahip bir kuruluş olarak grafik, web tasarım ve kodlama alanında da özgün ve farklılık gösteren çalışmalar yapıyoruz.

NEDEN GDESIGN?

Çalışmalarımızın her alanında kendi ve müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda ortak yola çıkarız ve yeni özgün tasarımlar üretiriz. Piyasamız da sıklıkla görülen ve genelde tercih edilen fakat emek harcanmayan projelerde yer almadık/almayız. Kopya veya hazır template tasarımlar ile müşterilerimize yüksek maliyetler çıkarmayız ve referansımız olmayacak hiç bir işi gerçekleştirmeyiz.

GDESIGN'in bir çok bilişim alanında yer aldığından yukarıda bahsetmiştik. Neden Biz? sorusunu maddelere dökecek olursak;

  • Dürüstlük ve Güvenilirlik
  • Karşılıklı Sevgi, Saygı ve Şeffaflık
  • Mükemmeliyet ve Verimlilik
  • Baştan Sona Çözümler
  • Tek Noktadan Bilişim Hizmetleri
  • Profesyonel Hizmet

gdesign bilisim, ankara gdesign, ankara web tasarim, cyber web, ankara yazılım, kablolama, kabinet dizayn, zayıf akım, dslam, mpls, router, ankara cyber web, nakliye program, nakliyat program, pc laptop teknik servis, domain, hosting, vds hizmetleri, fiber, ankara nakliye programı, ankara nakliyat programı

© 2013 GDESIGN Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved