A'dan Z'ye Tüm Bilişim İhtiyaçlarınızda Tek Noktadan Sınırsız Hizmet

Başarı Bir Süreçtir, Bir Varış Noktası Değil

16 GB USB 2.0 SANDISK CRUZER FORCE METAL KASA
SANDISK
Ürün Kodu : 51832

16 GB USB 2.0 SANDISK CRUZER FORCE METAL KASA

3,45 TL + KDV

DAYANIKLI METAL GÖVDE İÇİNDE GENİŞ DOSYA DEPOLAMA

Cruzer Force USB flash sürücüsü farklı ve şık bir tasarım içerisinde geniş depolama kapasitesi sunar. Bu USB flash sürücüsünün gövdesi dayanıklı metaldir ve şık bir görüntüsü vardır. 64 GBa1 kadar kapasite sunan bu güvenli ve güvenilir flash sürücüyle, yüksek çözünürlüklü resimler ve HD videolar dâhil olmak üzere büyük dosyaları da saklayabilirsiniz. Kolaylıkla parola korumalı klasör oluşturmanızı sağlayan SanDisk SecureAccess™2 yazılımı ile birlikte sunulur. İstediğiniz dosyaları paylaşırken, hassas dosyalarınızı gizleyebileceksiniz.

SAĞLAM VE ŞIK

Cruzer Force USB Flash Sürücüsü sağlamdır ve veri depolama işlemlerinize tarz kazandırır.

64 GBA KADAR KAPASİTELERDE SUNULMUŞTUR.

64 GBa kadar kapasitelerde sunulan Cruzer Force USB Flash Sürücüsü, çok büyük dosyaları bile saklayabilir. HD video, yüksek çözünürlüklü görüntüler, müzik ve kişisel dosyalarınız da dahil olmak üzere en önemli dosyalarınızı kolaylıkla erişebileceğiniz bir ortamda saklayın.

KOLAY DOSYA DEPOLAMA İŞLEMLERI İÇİN TAŞINABILIR SÜRÜCÜ

Bu kompakt USB sürücüsü çantanıza ya da cebinize kolaylıkla sığdığından, dosya yedekleme, depolama ve taşıma işlemleriniz oldukça kolaylaşır. Metal gövdedeki küçük delik sayesinde, Cruzer Force USB Flash Sürücüsünü anahtar halkanıza ya da boyun askı iplerine takabilirsiniz.

ÖZEL DOSYALARINIZI KORUYAN SANDISK SECURE ACCESS YAZILIMI

Cruzer Force USB Flash Sürücüsü, hassas dosyalarınız için parola korumalı klasör oluşturan SanDisk SecureAccess yazılımını içerir. Uygulamada 128 bit AES şifreleme2 kullanılır, böylece en sevdiğiniz ortam dosyalarınızı paylaşırken kişisel belgelerinize erişimi engellemiş olursunuz.

© 2013 GDESIGN Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved