Bilişim Hizmetleri : Tek noktadan sınırsız hizmet! Yazılım, Network, Teknik Servis ihtiyacınız mı var?

Takım Detayları

image

Fatih GÜNAY

Bilişim Sistemleri Yöneticisi

Ankara Ünivertsite Bilgisayar Programcılığı on lisans mezunu olup, bir çok alanda MEB ve BTK onaylı 25+ sertifikaya sahiptir. Küçük yaşlarda oyun merakıyla Commodore 64 ve Amiga 500 ile tanışmış, zaman içinde X86'larla bilgisayarla ile yazılım geliştirmeye başlamıştır. 90'lı yıllarda X86 bilgisayarların gelişimi ile kurumsal firmalarda teknik servis müdürlüğü yaparak network, novell, nt, unix gibi sistemlerin kurulumlarında yer almıştır. Sektörünün genişlemesi ile router ve diğer siber ağ sistemlerinde de uzmanlığını kısa sürede kanıtlamıştır.

Deneyim

30 Yıldan Fazla

Sosyal Medya

Instagram

Personel Biyografi

Yazılım geliştirme ile başlayan bilişim hayatı 90'lı yıllarda teknik anlamda da ilerlemesini sağlamıştır. İlk işe girdiği firmada 2 ay teknik servis personeli olarak çalışmış, teknik servis müdürlüğü teklifi ile farklı firmaya geçiş yapmıştır. Kısa sürede Network ve ağ sistemlerini kendi imkanları ile öğrenerek kurduğu sistemlere yeni özellik ve hizmetler ekleyebilecek seviyeye ulaşmıştır.

Yazılım katmanın da GW Basic, QBasic, Visual Basic ile ilerlemiş, sonrasında C++ ve C# üzerinde yoğunlaşarak yazılımlar oluşturmaya başlamıştır. Sektörel olarak C# tabanında DOTNet ve Razor motor site geliştirmelerini ekleyerek ve buna bağlı olarak HTML, CSS, Javascript konularda da hakimiyet kazanmıştır.

Halen kendini her gün geliştirmeye ve öğrenmeye adamış, kendi teknik ve yazılım becerilerini sektörü takip ederek güncellemeye devam etmektedir.

Personel Yetenekler

Yazılım Geliştirme

99%

Kariyer Gelişimi

99%

Siber Güvenlik

99%

Network & Sunucu

99%
E-Posta Gönderin

Yazmaktan Çekinmeyin