Bilişim Hizmetleri : Tek noktadan sınırsız hizmet! Yazılım, Network, Teknik Servis ihtiyacınız mı var?

Biz Kimiz?

GDESIGN
About image
About image
EN İYİ BT ÇÖZÜMÜNÜ ALIN 2024

Deneyim ve Güvenle

GDESIGN olarak, bilişim alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. X86 tabanlı 8086'larla başlayan serüvenimiz, teknolojinin hızla gelişmesiyle 286, 386, 486, 586 ve 686 gibi serilerle devam etti. 90'lı yıllarda Pentium serisi işlemcilerle yazılım sektöründe büyük değişimler yaşandı ve biz de Commodore ve Amiga gibi farklı bilgisayar türleriyle ilgilenerek, işletim sistemlerindeki gelişmeleri yakından takip ettik.

Ağ Sistemleri ve Teknik Hizmetler

Network ve teknik anlamda geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Yapısal ağ sistemleri, yerel ve uzak ağ projeleri gibi birçok operasyonu başarıyla tamamladık. Hizmetlerimiz menüsünde ağ sistemleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özgün Yazılım ve Tasarım Çözümleri

Geleneksel yazılım tekniklerini aşan bir yaklaşım benimsiyoruz. Kendi komponentlerimizi oluşturuyor ve çeşitli programlama dillerini bir araya getiren yenilikçi teknikler kullanıyoruz. Grafik, web tasarım ve kodlama alanında özgün ve farklı çalışmalarımızla müşterilerimize yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Sorularınızı 7/24 cevaplamak için buradayız

Danışmanlığa mı ihtiyacınız var?

about image
EN İYİ BT ÇÖZÜMÜNÜ ALIN 2024

Neden GDESIGN?

GDESIGN olarak, her projede kendi fikirlerimiz ve müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ortak bir yol izleyerek, yeni ve özgün tasarımlar üretiriz. Piyasada sıklıkla karşılaşılan ve genelde tercih edilen, ancak emek harcanmayan projelerde yer almadık ve almayacağız. Referansımız olmayacak hiçbir işi gerçekleştirmeyiz, bu sayede her zaman yüksek kaliteli ve özgün çözümler sunarız.

  • Dürüstlük ve Güvenilirlik
  • Karşılıklı Saygı ve Şeffaflık
  • Mükemmeliyet ve Verimlilik
  • Baştan Sona Çözümler
  • Tek Noktadan Bilişim Hizmetleri
icon
858

Tamamlanmış Proje

icon
350

Medya Faaliyetleri

icon
17

Nitelikli Uzmanlar

icon
28k

Mutlu Müşteriler

Harika Ekip Üyelerimiz

Uzman Ekip Kadrosu