A'dan Z'ye Tüm Bilişim İhtiyaçlarınızda Tek Noktadan Sınırsız Hizmet

Başarı Bir Süreçtir, Bir Varış Noktası Değil

TX E20 2.5
TX
Ürün Kodu : 64043

TX E20 2.5

6,50 TL + KDV

Taşınabilir Diskte Yüksek Hıza Geçme Zamanı!

Uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu ürünleriyle tanınan TX; kompakt boyutlu, 2.5 inch, SATA I/ II/ III disk destekli, durum ledli USB3.0 disk kutusuE20yi sunar. TX E20 ile 2.5" boyutundaki SATA arayüzüne sahip diskleri kolayca taşınabilir hale getirecek ve USB 3.0ın sunduğu yüksek bant genişliğinden faydalanarak 60MB/snyi aşan hızlarda dosya transferi yapabileceksiniz. Alüminyum kasa yapısı sayesinde disklerinizi uzun süreli olarak ısı problemi ile karşılaşmadan yüksek performanslı olarak kullanabilirsiniz.

Eski Disk Kutunuzu Güncelleyin!

TX E20 disk kutusu eski nesil USB2.0 disk kutularından kurtulmak için ideal seçimdir. TX E20ye birkaç adımda hızlıca geçerek hem eski nesil disk kutunuzun hantal performansından kurutulabilir hem de TX E20nin sunduğu USB 3.0 teknolojisi ile yüksek hızlı veri aktarımına kavuşabilirsiniz.

USB 3.0 Bağlantısı ile Hız Sınırlarını Aşın

TX E20 günümüzün hızlı bağlantı arabirimlerinden biri olan USB3.0 çıkışa sahiptir. USB3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB3.0 bağlantılı TX disk kutusu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 5 Gbit/s ve üzeri hızları yakalayabilirsiniz. TX E20 ile USB 2.0 disk kutularına göre 10 kata kadar daha hızlı veri transferi yapacak, gigabytelarca veriyi çok daha kısa sürede aktaracaksınız.

2.5" Tüm Kapasite ve Kalınlıktaki Diskler ile Uyumlu

TX E20 ile marka farkı gözetmeksizin 7/9.5mm kalınlıktaki tüm 2.5" disklerinizi kullanabilirsiniz. TX disk kutusu SATA III ve USB 3.0 bağlantıları sayesinde SSD disklerinizden tam performans almanızı sağlar.

İnce ve Hafif Yapısı ile Her Yerde

Kompakt boyutları, hafif ve ince yapısı ile TX E20 yi yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Ayrıca plug & play özelliğine sahip TX E20 ile Mac OSX, Linux, Windows işletim sistemleri disklerinizi otomatik olarak tanır.

Harici Güç Kaynağı Gerekmez

TX E20, yanında gelen USB3.0 kablosu ile harici güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışır. Adaptör taşımanızı gerektirmeyen gerçek taşınabilir disk çözümünüz E20 ile tanışma vaktiniz geldi.

© 2013 GDESIGN Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved